Aktuality


Štítky:

Klubová výstava NFK

Datum konání: 23. 4. 2011

Ilda Matilda od Trojské skály
Již asi dva roky připravuji na výstavu a vystavuji fenu Novofudlandského psa - Ilda Matilda od Trojské skály, která se dobře učí, pěkně dospívá a jde "nahoru". Tentokrát příprava a úprava přinesla svoje ovoce. Máťa postupně ziskala co mohla - V1 CAC, Klubový vítěz a nakonec Nejlepší jedinec plemene- BOB. Výsledek je o to potěšující že je to od paní rozhodčí Evi Grosshauser z Německa, která je dlouholetá chovatelka a rozhodčí novofudlandů.

http://www.matilda.estranky.cz/

MatildaMVP České Budějovice

Datum konání: 24. 4. 2011

Mezinárodní výstavu psů v Českých Budějovicích zvládl HARRY z Mokrovous opět na výbornou, ve velké konkurenci se neztratil a od standartně přísného pana rozhodčího Jiřiho Jandy dostal hodnocení v otevřené třídě V3.ARTUŠ z Mokrovous

Datum konání: 12. 4. 2011

Veteran šampion Artuš z Mokrovou0001.JPG
Dnešním dnem se stal oficiálně Českým veterán šampionem ARTUŠ z Mokrovous (narozen 12.9.2001). Ve svém věku je stále plný síly a vitality a tak si přejeme, aby mu to vydrželo co nejdéle.NVP Ostrava 2011

Datum konání: 10. 4. 2011

Český veterán šampion ARTUŠ z Mokrovous
Na Národní výstavě psů v Ostravě "mokrovouské" zastupovaly GIOM z Mokrovous ve třídě otevřené a ARTUŠ z Mokrovous ve třídě veteránů. Oba dopadly na výbornou, Artuš svým vítězstvim ve třídě veteránů splnil podminky pro přidělení titulu Český veterán šampion.
Výsledky :
GIOM z Mokrovous-tř.otevřená V
ARTUŠ z Mokrovous-tř.veteránů V1, Nejlepší veteránVÝCVIKOVÝ POBYT PECKA LÉTO 2011

Datum konání: 12. 8. 2011 - 20. 8. 2011

spokojení účastníci[1].jpg
Rádi byste odjeli na rodinnou dovolenou, ale nechcete svého psa nechat doma? Jeďte společně! Nejen, že prožijete volné dny všichni pohromadě, ale zároveň se něco nového naučíte či poznáte nové kamarády s podobnými zájmy. Pojeďte s námi na letní výcvikový pobyt....

propozice
přihláškaPotvrzení březostí -Ch.ELIŠKA z Mokrovous

Datum konání: 22. 3. 2011

_20110321202331_2029420.bmp
Krytí Elišky, které proběhlo 23. a 25. 2. 2011 je podle vyšetření na sonu úspěšné, a po delší době se u nás dočkáme berňáckých štěňat, která by se měla narodit okolo 25.4.2011.
Jako krycího psa jsme vybrali pěkného mladého a velmi úspěšného Junior šampiona CZ - CAMERON Codeli Girls.

http://www.codeligirls.cz/bernsky-salasnicky-pes/cameron.html2x CACIB ARAD 2011 Rumunsko

Datum konání: 26.a 27.2011

HARRY a EIMY
Hon na posledního CACIBa je u konce. EIMY z Mokrovous k zatím třem získaným titulům CACIB a pěti resCACIB, přidala konečně poslední CACIB, a tím splnila podmínku pro přidělení titulu INTERCHAMPION.
Tentokrát jsme vyrazili na dvoudenní Mezinárodní výstavu psů do rumunského Aradu. Cesta do neznáma, plná očekávaní a překvapení se vyplatila. I přes malé počty psů ve třídách se ukázalo, že tituly se nedávají za účast, ale za kvalitu. Proto se v hodně případech odcházelo s VD a bez titulů.
Přihlášeného jsem měl Harryho a Eimy.
První den u rumunského rozhodčího Cristiana Stefanesca získal Harry Excelent 2 res.CAC a Eimy Excelent 1 CAC, CACIB a BOB. Tím ji byl přidělen i titul Rumunský Champion.
Druhý den posuzoval také rumunský rozhodčí Marius Iliev, který po zjištění, že jsem z Čech spustil plynně česky. Od něj dostal Harry také Excelent 2 res.CAC a Eimy Excelent 1 CAC a CACIB. Tím ji byl přidělen i titul Rumunský Grandchampion.
Dlouhá cesta do neznáma se tedy vyplatila a mojí radost ze všeho pochopí hlavně ti, kteří znají celý její přiběh od začátku, kdy se k nám Eimy před pěti lety vrátila ve zuboženém stavu, kdy na ní přes srst byly vidět všechny kosti a bála se i vlastního stínu. Tehdy by mě ani ve snu nenapadlo, že to dotáhne až na INTERCHAMPIONA.

HARRY z Mokrovous
Eimy z MokrovousDOU CACIB Brno 2011

Datum konání: 5.a 6.2.2011

HARRY z Mokrovous
ČMKU, která pořádá největší výstavu psů u nás DUO CACIB, letos opět udělaly veliký krok vpřed a předvedly organizačně asi nejlepší výstavu co jsem u nás zažil.Rychle se poučily z nedostatků předchozích let a úrovní se začínají rovnat těm nejlepším v Evropě. Poklidný a bez problémový vstup do areálu, pěkné prostředí, prostorné kruhy a dostatek místa kolem kruhů. K tomu naprosto profesionální přístup a posuzování zahraničních rozhodčí vždy jen potěší. Pro někoho bylo posuzování až dost přísné, ale oba skandinávští rozhodčí kladly důraz hlavně na celkový dojem , pohyb a hlavně povahu vystavovaných psů.
Výsledky:
Sobota - rozhodčí pan Arne Foss, Norsko
Jrch.HARRY z Mokrovous - tř.otevřená V3
Ch.ELIŠKA z Mokrovous - tř.šampionů V5

Neděle - rozhodčí pan Göran Bodegard, Švédsko
Jrch.HARRY z Mokrovous - tř.otevřená V2 res.CAC
Ch.ELIŠKA z Mokrovous - tř.šampionů V4

HARRY z Mokrovous - video

Eliška z Mokrovous- sobota
Eliška z Mokrovous - neděleMVP Trenčín

Datum konání: 23. 1. 2011

EIMY z Mokrovous
Na Mezinárodní výstavu psů do slovenského Trenčina jsme přihlásili naší EIMY z Mokrovous, která ve třídě šampionů získala V2 res.CAC. Dále jsem vystavoval fenu BAMBINA Moravian Hurricane která získala co mohla - V1 CAC CACIB BOB a pes CAMERON Codeli Girls získal V3.

BAMBINABORO z Mokrovous-18.4.2002-18.1.2011

Datum konání: 19. 1. 2011

BORO z Mokrovous
Smutná zpráva přišla od majitelů Bora z Mokrovous, který večer 17.1. ještě plný sily a radosti spokojeně usnul, ale již se nikdy neprobudí...
17. 7. Martina

Zítra: Drahomíra

 

 

www.auracanis.cz


10 let BSP

Návštěvnost stránek

167601
danka_footer[1].png